Spoločnosť EBASEE s.r.o vznikla v roku 2018 na základe predošlej obchodnej spoločnosti s dlhou tradíciou, vyznačujúc sa serióznym prístupom ku každému zo svojich zákazníkov. Niekoľkoročné dobré skúsenosti so značkou EBASEE nás priviedli k myšlienke, stať sa výhradným zástupcom tejto značky na Slovensku.
Značka EBASEE sa vyznačuje naozaj vysokou kvalitou za výborného pomeru kvalita/cena. Na naše výrobky poskytujeme 3-ročnú záruku, čo už samo svedčí o tom, že za kvalitou si stojíme. Privítame každú obchodnú spoločnosť alebo iný subjekt, so záujmom o ďalší obchod a predaj značky EBASEE. Portfólio značky postupne rozširujeme a našim hlavným cieľom je poskytnúť svojim zákazníkom kvalitný tovar, rýchle dodávky, nadštandardný záručný i pozáručný servis a výhodné podmienky pre živnostníkov, obchodné či iné stavebné spoločnosti a subjekty.
Pre všetky naše produkty máme k dispozícii platné "Európske certifikáty".

Tešíme sa na ďalšiu vzájomnú spoluprácu s Vami.

Kontakt

EBASEE s.r.o

Ing. Martin JUSKO MBA

Repná 2156/10, 040 13 Košice

+421 907 263 853

AKCIA

Zaregistrujte svoj e-mail a získajte zvýhodnené ceny produktov

EBASEE Ltd

EBASEE Ltd, China je dodávateľ rôzneho elektroinštalačného tovaru pre celú Európu a ostatné krajiny. Výrobca pri výrobe elektroinštalačných prvkov dodržiava všetky normy, kvalitu a spoľahlivosť zariadení pre celosvetový trh.